Akikre büszkék vagyunk

Újabb büszkeségeink!

A Pécsi Tankerületi Központ ünnepélyes pedagógusnapi díjátadóján 2 kollégánk is elismerésben részesült kiváló pedagógusi munkásságáért.

Németh Csilla néptánc pedagógus a Pécsi Tankerületi Központ Köznevelésért díjat vehette át Tehetséggondozás kategóriában, melyért oklevelet, emlékplakettet vehetett át.

Császár András, klarinéttanár kiemelkedő szakmai munkájáért dicsérő oklevélben részesült.

Gratulálunk

Németh Csilla és Császár András!

Komlói Újság cikke

II. Pécsi Szaxofon Találkozó

A Pécsi Művészeti Szakgimnáziumban rendezték meg a II. Pécsi Szaxofon Találkozót, melyen iskolánkat Molnár Medárd képviselte.

Felkészítő tanára: Császár András
Zongorán kísérte: Tóth Gábor

Baranya Megyei Vonós Találkozó

A Siklóson megrendezett Baranya Megyei Vonós Találkozón vettek részt növendékeink. Barta Simon kiemelt arany, Sváb Alexa arany, Nagy Ágnes és Kőszegi Máté ezüst minősítést szerzett.

Gratulálunk Takács Dórának és tanítványainak a kimagasló eredményekhez!

A gyerekeket zongorán kisérte Almazova Natália.

Büszkék vagyunk Rátok! A szülőknek külön köszönjük az odaadó támogatásukat!

Fényképek itt tekinthetők meg: Link

Folklorfesztivál

Népi ének tanszak

A Mecsekerdő Zrt. 2021. június 10-én átadta a Gyopár kulcsosház újjászületett épületét és a Zobáki Nomád Tábor vizesblokk-épületét.
Az avatásra felkérést kapott Múth Ádám (szólóének) és a Kandalárda Énekegyüttes ( Bakó Máté, Bakó Bence, Filótás Bence, Polics Márkó, Múth Ádám), a Kökönyösi Gimnázium Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolájának tanulói.

Felkészítő tanáruk: Rák-Papp Cecília

Népi ének tábor

Népi énekeseink idei táborukat Hosszúhetényben tartották.

Néptánc

Gratulálunk Bleszák Léna, Kirch Sára és Cserveni Szabolcsnak a Gyermek Néptáncosok XIV. Országos Szólótánc Fesztiválján /Szarvas/ elért kimagasló teljesítményhez, különdíjhoz és az Országos Pántlikás címhez!

Felkészítő tanáraik: Németh Csilla és Kirch Zoltán

Tanév végi eredmények

Tóth Gábor és Végvári Zoltán zongoraestje

Fantasztikus zenei élményben volt része csütörtök este annak, aki ellátogatott
Tóth Gábor és Végvári Zoltán
A barokktól a bluesig c. zongoraestjére.
Az est a TOP 7.1.1. "Összeköt a zene" c. projekt kapcsán valósulhatott meg, az
Erkel Ferenc Zenei Alapítvány jóvoltából.
Köszönjük Tóth Gábornak, Végvári Zoltánnak a nagyszerű koncertet! Fergeteges volt!
Köszönjük a színház dolgozóinak, Natasha Almazova a segítséget, Rákos Ildikó Erikanak a fotókat!

Oklevelek

Gocsál Mátyás

A Baranya Megyei Önkormányzatok Közgyűlése Koltai Péter díjat adományozott Mátyás Gocsálnak, 4B évfolyamos klarinétos növendékünknek, kiváló zenei tanulmányai és a versenyeken nyújtott eredményei elismeréséül.

Szeretettel gratulálunk Matyinak és felkészítő tanárának, András Császárnak!
Nagyon büszkék vagyunk Rátok!

Az átadásról készült felvétel
az alábbi gombra kattintással érhető el!

Kirch Zoltán néptánc tanárunk

A cikk itt olvasható - Link

Megyei Gitártalálkozó

Pécsen, a Megyei Gitártalálkozón képviselte iskolánkat Sepsi Emese, ahol ezüst minősítést szerzett.
Felkészítő tanára Buzás Tímea

Megyei Népdaléneklési Verseny

Iskolánkat Demeter Niki és Veres Ákos képviselte az Agócsy László Zeneiskola által megrendezett Megyei Népdaléneklési Versenyen Pécsett, a Civil Közösségek Házában.

Mindketten az I.kategóriában indultak, Ákos arany, Niki bronz minősítést szerzett.

Gratulálunk
nekik és felkészítő tanáraiknak, Kun Eszter Erzsébetnek és Makai Valériának!

Pöndöly

Újabb élménnyel gazdagodott a Pöndöly együttes!

Cikk itt olvasható: https://pondoly.hu/web/2018/01/21/ujabb-elmennyel-gazdagodott-a-pondoly-egyuttes/

Tóth Gábor - Az Év Ásza 2021

Sistrum Zenei Versenyek gitárversenye

Emesét betegség miatt Villuth Áron gitártanár, Makai Valéria, szolfézs tanára és szülei kísértek el a versenyreSepsi Emese képviselte iskolánkat a szombathelyi Sistrum Zenei Versenyek gitárversenyén, ahol ezüst minősítést szerzett. Gratulálunk Emesének és felkészítő tanárának, Buzás Tímeának a szép eredményhez! Emesét betegség miatt Villuth Áron gitártanár, Makai Valéria, szolfézs tanára és szülei kísértek el a versenyre.

Sistrum Zenei Versenyek kamarazenei versenye

Kőszegi Máté és Peti Balázs képviselte iskolánkat a szombathelyi Sistrum Zenei Versenyek kamarazenei versenyén, ahol ezüst minősítést szereztek.
Felkészítő tanáraik: Almazova Natalia és Tóth Gábor

Szabó Cintia

3. osztályos tanuló
"Így közlekedünk eggyütt kicsik és nagyok biztonságban" című rajzpályázaton 2. helyezést ért el.
GRATULÁLUNK!
kép forrása: https://www.komloiujsag.hu/?p=33142

Tehetséges Zongoristák XI. Regionális Találkozója

A Tehetséges Zongoristák XI. Regionális Találkozóján vett részt iskolánk 2 növendéke, Kőszegi Máté és Peti Balázs a pécsi Művészeti Szakgimnáziumban, szombaton.

Felkészítő tanáraik Almazova Natalia és Tóth Gábor.

Gratulálunk eredményes fellépésükhöz! Büszkék vagyunk Rátok!
Köszönjük a szülők bíztató támogatását!