Blues Taxi szaxofon band

Facebook------> Link

Nagyszerű zenei élményben lehetett része 2021.06.30-án annak, aki ellátogatott a Blues Taxi Saxophone Band koncertjére a komlói Színház-és Hangversenyterembe!

Gratulálunk!

Schelb Ádám és Molnár Medárd szaxofonos növendékeinknek a fellépéshez! Büszkék vagyunk Rátok!

Köszönjük a színvonalas előadást Villányi Gergőnek, Tari Gergőnek, Dömösi Tamásnak, Dingó Jánosnak, Császár Andrásnak a megújult Blues Taxi Saxophon Bandnek!

Köszönet illeti a színház dolgozóit a sok háttérmunkáért, segítségért, Haraszti Márkot a kitűnő hang- és fénytechnikáért!

Köszönet az Erkel Ferenc Zenei Alapítványnak a program szervezéséért, mely a TOP 7.1.1.-16-H-ESZA-2019-00772 azonosítószámú pályázat keretei között valósulhatott meg!
Gratulálunk!

Classiko

Classiko honlapja: Megtekintés

Csodaszarvas tábor

Táborvezetők:

Buzás Tímea és Makai ValériaEFOP-3.3.5-19-2020-00023 „Csodaszarvas programok megvalósítása a Pécsi Tankerületi Központban” pályázat keretében megvalósításra kerülő Zenélni jó! táboraink képekben

Buzás Tímea és Makai Valéria

Buzás Tímea és Makai Valéria

Efami nap

2021
Egy nagyon jó hangulatú délutánon vehettek részt a művészetek iránt érdeklődők.
Köszönjük, hogy eljöttek, eljöttetek hangszerbemutatónkra!
Reméljük, szeptemberben növendékünkként üdvözölhetünk újra!
TOP 7.1.1.-16-H-ESZA-2019-00772

2021

Egy nagyon jó hangulatú délutánon vehettek részt a művészetek iránt érdeklődők.

Köszönjük, hogy eljöttek, eljöttetek hangszerbemutatónkra!

Reméljük, szeptemberben növendékünkként üdvözölhetünk újra!

TOP 7.1.1.-16-H-ESZA-2019-00772

Farsangi növendékhangverseny 2022

Fellépések

A Komlói Bányásznapok keretében az EFAMI népi ének és népzene tagozatának közös produkcióját hallgathatták meg a résztvevők a dr. Rácz Sándor emlékére ültetett fa mellett a díszpolgárok sétányán, a "Szárba szökkent jövőnk" című műsorban pedig Kugelmann Panna énekelt vasárnap.

A produkcióról készült videó az alábbi linken megtekinthető: Megtekintés

Komlói Honismereti és Városépítő Egyesület

A Komlói Honismereti és Városszépítő Egyesület rendezvényén léptek fel tanáraink és növendékeink, ahol oklevelekkel jutalmazták a legszebb és legvirágosabb porták tulajdonosait.

Köszönjük a színvonalas műsort Szebenyi-Papp Szilvia és növendékének, Csík Dórának, Császár Andrásnak és növendékeinek, Hargitai Rékának, Körmendi Zsófiának, Gocsál Mátyásnak, Tóth Barnának!

Lélekhíd

"Lélekhíd" jótékonysági koncertet adtak az Erkel Ferenc Művészeti Iskola növendékei és tanárai.

Szeretettel gratulálunk a színvonalas hangversenyhez az előadóknak és felkészítő tanároknak!

Köszönjük a közönség tapsát, nagylelkű adományát, melyet a Magyar Református Szeretetszolgálat segítségével továbbítottunk a rászorulók felé, a koncerten készült fotókkal, videókkal együtt.

A koncertről készült képek itt megtekinthetők: Link

Művészeti oktatás járványhelyzet idején

Komlói újság ----> Link

Tanári hangverseny 2022

Tanévnyitó 2021

Trio Enigma

Zenei akadályverseny

Jó hangulatú zenei műveltségi vetélkedőn vehettek részt növendékeink, ahol zenetörténettel, új és régi stílusú népdalokkal, zenei sudokuval, kamarazenével, ritmusokkal kapcsolatos feladatokat oldottak meg jó eredménnyel. Gratulálunk a résztvevőknek!
Várunk Titeket jövőre is!

Gratulálunk a résztvevőknek!

Várunk Titeket jövőre is!

Zenekuckó

Zenekuckó foglalkozásaink a TOP 7.1.1.-16-H-ESZA-2019-00772 azonosítószámú pályázatból valósulhatnak meg.
Foglalkozásvezetők:
Kun Eszter Erzsébet és Makai Valéria

Foglalkozásvezetők:

Kun Eszter Erzsébet és Makai Valéria

Zenei világnap

A zene világnapja alkalmából közös hangversenyt adott a hosszúhetényi, pécsváradi és komlói zeneiskola, a Zengő Fúzió.
Felemelő élmény volt, hogy élő, színvonalas produkciókat hallhattunk és közösen énekelhettünk a koncert végén.

Gratulálunk a fellépő növendékeknek, Polics Viviennek, Hargitai Rékának, Gocsál Mátyásnak, Gergely Ritának és felkészítő tanáraiknak, Szebenyi-Papp Szilviának, Kun Eszter Erzsébetnek és Császár Andrásnak!

Köszönjük Tóth Gábornak a zongorakíséretet és a szülők támogatását, lelkesítését!

Zenélni jó! tábor

"Zenélni jó!" táborainkban Kirch Zoltán néptáncpedagógus volt az egyik külső programszolgáltatónk, akivel játszottunk, táncoltunk, táncolva játszottunk, sok sok kacaj és nevetés közepette.
Köszönjük Zoli bácsi!

Köszönjük Zoli bácsi!

Zenélő pályaudvar

Komlói újság cikke: Megtekintés
Az eseményről készült képek: Letöltés

Szeretettel hívunk, várunk mindenkit!

Szaxofonnal a világ körül

Fellépők:
Szendrői Zsuzsanna szaxofonművész és növendékei: GÁSPÁR Zsombor, Somogyvári Arnold és TÓTH Kristóf

Az est során bepillantást nyerhetünk a klasszikus szaxofonirodalomba, valamint a könnyedebb műfajok felé is elkalandozunk. A koncerten hallhatóak lesznek többek között J. S. Bach, E. Bozza, G. Pierné, G. Gershwin, P. Iturralde, A. Piazzola művei, de lesz improvizáció és különböző népek muzsikái, különböző földrészekről.